533,85 lei TVA inclusBaterie 12V 44Ah 440A Kramp 544402044KR
Descriere
544402044KR
Voltaj (V)
Capacitate (mm)
Curent de pornire la rece EN (A)
Lungime (mm)
Latime (mm)
Inaltime (mm)
Cod dispunere terminal
Cod tip terminal
Cod tip montare
Cod tip carcasa
Greutate [plin] (kg)
Standard EN
Perioada de garantie (an(i))
Model
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
![O-ring 23,52×1,78mm 90 shore cauciuc [HNBR] negru Annovi Reverberi 770260](https://bigparts.ro/wp-content/uploads/2024/07/sap-kr312443-1.jpg)