Colier autoblocant Cabluri > 3,5×132,5mm alb nailon diametru maxim 30mm Kramp CT35132548
Descriere
CT35132548
Culoare
Lungime (mm)
Latime (mm)
Diametru util maxim (mm)
Calitate material
Material
Cantitate pachet (buc)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
![O-ring 23,52×1,78mm 90 shore cauciuc [HNBR] negru Annovi Reverberi 770260](https://bigparts.ro/wp-content/uploads/2024/07/sap-kr312443-1.jpg)